Згода з розсилкою

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому веб-сайті, це означає, що ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Крім того, ви даєте згоду на те, що ми можемо розкривати вашу особисту інформацію в таких випадках:

1) За вашої особистої згоди: перш ніж наша компанія передасть вашу конфіденційну інформацію третім особам, ми повинні отримати вашу особисту згоду. Наприклад, якщо третя сторона пропонує співпрацю з нашою компанією або проводить конкурс, ми будемо запитувати ваш дозвіл на використання ваших особистих даних.

2) Компаніям, що працюють від нашого імені: ваша персональна інформація може бути частково розкрита компаніям, які виконують функції підтримки бізнесу від нашого імені. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували дані виключно з метою надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати вашу конфіденційну інформацію іншим сторонам, за винятком випадків, коли це необхідно для надання зазначених послуг. Функції підтримки бізнесу включають виконання замовлень, обробку заявок, надання бонусів і призів, управління інформаційними системами та проведення опитувань серед клієнтів. Також передбачено розкриття узагальнених, не персоніфікованих даних при виборі постачальника послуг.

3) Спільним і дочірнім підприємствам: спільне або дочірнє підприємство - це компанія, в якій нашій компанії належить не менше 50% акцій. Під час передачі вашої конфіденційної інформації партнеру по спільному або дочірньому підприємству ми вимагаємо, щоб вони не поширювали дані іншим сторонам з рекламною метою і не використовували вашу інформацію проти вашого вибору. Ми не будемо передавати вашу конфіденційну інформацію партнерам по спільним і дочірнім компаніям для рекламних цілей, якщо ви вкажете, що не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від нашої компанії.

4) На спільно партнерських або позиціонованих сторінках: у договорі передбачено, що наша компанія має право передавати дані компаніям-партнерам, з якими ми співпрацюємо, для проведення спеціальних заходів і пропозицій щодо просування товарів на спільно позиціонованих сторінках сайту. На таких сторінках ви будете попереджені про передачу особистих даних. Перед наданням особистих даних ви зможете ознайомитися з повідомленням про конфіденційність, відповідно до якого партнер використовуватиме надані вами дані.

5) У разі передання контролю над підприємством: ми маємо право передати вашу конфіденційну інформацію в разі передання, повного або часткового продажу наших активів або підприємства в цілому. Ви маєте право відмовитися від передачі даних про себе. Це означає, що нова організація не зможе надавати вам продукти та послуги, які раніше надавалися нашою компанією.

6) Правоохоронним органам: ми можемо розкривати вашу конфіденційну інформацію третім сторонам без вашої згоди в наступних випадках: для захисту або зміцнення прав наших дочірніх підприємств або власних прав; для запобігання шахрайству; відповідно до постанови суду або для дотримання закону та нормативно-правових актів.

Ви можете в будь-який момент змінити або видалити всі конфіденційні дані, які ви надали під час реєстрації на нашому сайті. Для цього вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким доступним і зручним способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену на нашому сайті.

Ви також можете легко відмовитися від нашої регулярної розсилки та отримання листів. Наприкінці кожного листа є посилання для відмови, яке ви можете використовувати в будь-який час.