Таблиця розмірів

Це вкрай важливо! Перш ніж оформляти замовлення, необхідно визначитися зі своїм розміром. Для цього використайте м'яку сантиметрову стрічку і поміряйте свої обхвати.

Як це зробити:

  • Виміряйте обхват грудей у найбільш виступаючих точках навколо грудей (у бюстгальтері, який ви плануєте одягати під сукню);
  • Виміряйте обхват талії в найвужчому місці (не втягуючи живіт);
  • Виміряйте обхват стегон у найбільш виступаючих точках бедер.

Якщо у вас є сумніви щодо того, який розмір вам підійде, або ваша фігура відрізняється від стандартних параметрів, коли низ і верх непропорційні, просто зніміть свої мірки і озвучте їх менеджеру магазину або вкажіть їх у графі “Коментарі” під час оформлення замовлення. Ми обов'язково допоможемо вам із вибором розміру, оскільки кожна модель товару має свої особливості посадки по фігурі.

Таблиця розмірів жіночого одягу TM Renie

Таблиця розмірів жіночого одягу TM Renie

Зазначимо, що всі речі, представлені в каталозі, виробляються нами. Тому, якщо у вас нестандартна фігура або зріст, не хвилюйтеся, ми можемо виготовити замовлення індивідуально для вас у найкоротші терміни! При цьому ціна виробу залишається незмінною. Просто уточніть у менеджера можливість пошиття обраного виробу за вашими мірками.