Гарантія якості

Гарантія якості

У нашому інтернет-магазині представлені товари високої якості за дуже демократичними цінами. Оскільки 80% представленої продукції - це наше власне виробництво, торгова марка Renie, це дозволяє робити нам мінімальну націнку, уникаючи посередників.

Ми цінуємо кожного покупця, а індивідуальний підхід до кожного клієнта - це перевага нашого магазину. Саме тому ми гарантуємо високу якість товарів. Кожен товар на 100% відповідає фото, тому що ми самі фотографуємо свої вироби, наймаючи професійних фотографів та моделей. Ми ретельно працюємо над описом товарів на сайті, щоб Ви мали повне уявлення про товар, який замовляєте.  

Ми чітко прописуємо параметри всіх розмірів з огляду на всі особливості тканини та посадки кожного конкретного виробу. Так само ми готові піти Вам назустріч, якщо стандартний розмір не підходить до параметрів Вашої фігури і відшити замовлений виріб за індивідуальними мірками.

Кожна одиниця товару проходить ретельну перевірку на шлюб перед виставленням на продаж. Саме тому ми впевнені в якості товарів, що відправляються Вам.

Більше того, ми знаємо та розуміємо, як важко багатьом з наших клієнтів зважитися на покупку товару в інтернеті. А ще складніше, коли це стосується одягу. Тому для нас особливо важливо, щоб Ви знали та розуміли, що не треба боятися. Ми гарантуємо Вам не лише якість, а й відмінний сервіс! Наші онлайн-консультанти готові прийти Вам на допомогу 24 години на добу, 7 днів на тиждень, включаючи свята та вихідні!

Якщо все-таки трапилося так, що наші фахівці десь переглянули виробничий шлюб, або Ви залишилися незадоволені своєю покупкою - ми завжди підемо до Вас на зустріч у пошуку максимально зручних для Вас вирішень даної проблеми. У нас є ретельно опрацьовані схеми повернення товару у найкоротші терміни. Ми не боїмося давати гарантію на свої товари, оскільки впевнені в їхній якості!

Ми завжди діємо в рамках закону України "Про захист прав споживача", тому Ви сміливо можете здійснювати онлайн-покупки в нашому магазині.

Приємних покупок!