Угода користувача

Основні терміни

Відвідувач веб-сайту - особа, яка відвідала сайт https://www.royal-butik.com.ua без наміру розміщувати Замовлення.

Користувач - фізична особа, яка відвідує сайт https://www.royal-butik.com.ua, погоджується з умовами користувацької угоди та бажає розмістити Замовлення.

Покупець - Користувач, який розміщує Замовлення на сайті https://www.royal-butik.com.ua для придбання товару для особистих потреб.

Продавець - фізична особа-підприємець, чиї товари розміщені в Інтернет-магазині.

Інтернет-магазин - веб-сайт, розміщений за адресою https://www.royal-butik.com.ua, де представлено Товари, запропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.

Сайт - https://www.royal-butik.com.ua

Товар - одяг, аксесуари та інші товари, представлені для продажу на Сайті Продавця.

Замовлення - правильно оформлений запит Покупця на придбання та доставку Товарів, обраних на Сайті, за вказаною Покупцем адресою.

1. Загальні умови

1.1. Продавець продає Товари через Інтернет-магазин за адресою https://www.royal-butik.com.ua.

1.2. Користувач, замовляючи товари через Інтернет-магазин, погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу Товарів). У разі незгоди Користувачеві необхідно негайно припинити використання сервісу та покинути сайт https://www.royal-butik.com.ua.

1.3. Умови продажу Товарів та інформація про Товар на Сайті є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Продавець має право змінювати умови продажу в односторонньому порядку без попередження Користувача/Покупця. Нова редакція умов набуває чинності з моменту її опублікування на сайті.

1.5. Угода користувача (далі - Угода) набуває чинності з моменту відправки Користувачеві електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Замовлення без авторизації на сайті, а також з моменту прийняття замовлення за телефонами вказаними у розділі Контакти.

1.5.1. Договір роздрібної купівлі-продажу товару вважається укладеним з моменту видачі Покупцеві товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату Товару.

1.5.2. Надаючи Продавцю свою адресу електронної пошти та номер телефону, Відвідувач сайту/Користувач/Покупець погоджується на використання цих контактів Продавцем і третіми особами, залученими ним для виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту/Користувачами/Покупцями. Це включає в себе відправлення рекламних та інформаційних повідомлень про знижки, акції, заходи, доставку замовлення та інші зобов'язання, пов'язані з цією пропозицією. При розміщенні замовлення Користувач/Покупець також погоджується з тим, що Продавець може передати виконання договору третій особі, і залишається відповідальним за його виконання.

1.6. Продавець несе всі права та обов'язки за укладеним з Користувачем договором безпосередньо.

1.7. В рамках Замовлення Продавець надає Користувачеві інформаційний супровід укладеного Користувачем з Продавцем договору.

2. Предмет угоди

2.1. Предметом угоди є надання Користувачеві можливості купувати товари з каталогу Інтернет-магазину за адресою www.royal-butik.com.ua для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю.

2.2. Дана Угода застосовується стосовно всіх товарів і послуг, представлених на сайті, доти, доки вони залишаються в каталозі інтернет-магазину з відповідним описом.

3. Реєстрація на сайті

3.1. Для реєстрації на Сайті необхідно перейти на сторінку "Реєстрація".

3.2. Для оформлення Замовлення не обов'язково проходити Реєстрацію на сайті.

3.3. Користувач повинен надавати точну і правильну інформацію при реєстрації, за що несе відповідальність перед Продавцем.

3.4. Користувач зобов'язується не передавати свій логін і пароль, які були вказані ним при реєстрації, третім особам. Якщо у Користувача виникають підозри щодо безпеки свого логіна і пароля, або про можливе їх несанкціоноване використання третіми особами, він зобов'язується негайно сповістити про це Продавця, надіславши відповідний електронний лист на адресу: support@royal-butik.com.ua.

3.5. Спілкування з операторами Call-центру/менеджерами та іншими представниками Продавця Користувачем/Покупцем повинно відповідати загальноприйнятим моральним принципам і комунікаційній етиці. Забороняється використання нецензурних слів, лайки, образ, а також погроз і шантажу в будь-якій формі і на адресу будь-якої особи.

4. Товар і порядок здійснення покупки

4.1. Продавець гарантує наявність Товарів на своєму складі, які представлені на Сайті. Фотографії Товарів, що супроводжують їх, є простими ілюстраціями і можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду Товару. Описи/характеристики Товарів не є вичерпною інформацією і можуть містити помилки. Для уточнення інформації про Товар Покупець повинен звернутися до Служби підтримки клієнтів. Інформація на Сайті оновлюється кожні 30 хвилин.

4.2. Якщо замовлені Покупцем Товари відсутні на складі Продавця, останній може виключити Товар із Замовлення або анулювати Замовлення Покупця. Покупця про це повідомлять на електронну пошту, вказану при реєстрації, або за телефоном менеджером.

4.3. Покупець несе всю відповідальність за надання неправильної інформації, що може призвести до неможливості Продавцем виконати свої зобов'язання перед Покупцем.

4.4. При скасуванні повністю або частково передплаченого Замовлення, вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцеві на карту Приват банку.

4.5. Покупець оформляє своє замовлення відповідно до процедур, зазначених на Сайті в розділі "Оформлення Замовлення".

4.6. Після оформлення Замовлення на Сайті, інформація про очікувану дату доставки буде надіслана Покупцеві за вказаною ним під час реєстрації адресою електронної пошти або за телефоном. Менеджер, відповідальний за дане Замовлення, зв'язується з Покупцем для уточнення деталей Замовлення і узгодження дати доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4.7. Менеджер, який обслуговує Замовлення, повідомляє Покупцеві очікувану дату передачі Замовлення в Службу доставки або електронною поштою, або при контрольному дзвінку. Продавець має право в односторонньому порядку змінити дату передачі Товару, якщо, на його думку, є об'єктивні причини для цього.

5. Доставка замовлення

5.1. Поштовий оператор доставляє товар у формі поштового відправлення. Інформація про способи і приблизні терміни доставки вказана на сайті в розділі "Доставка і оплата" Під час підтвердження замовлення конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені з менеджером.

5.2. Товари, представлені на сайті, доставляються тільки на території України.

5.3. Можливі затримки в доставці через непередбачувані обставини, які не залежать від Продавця.

5.4. При доставці замовлення воно передається Покупцеві або зазначеній у замовленні третій особі (далі "Одержувач"). Якщо неможливо передати Замовлення оплаченого за допомогою готівкового розрахунку зазначеним особам, воно може бути передано особі, яка може надати інформацію про Замовлення (номер відправлення та/або ПІБ Одержувача) і оплатити його вартість повністю особі, що здійснює доставку.

Ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передання Замовлення та підпису Одержувачем документів, що підтверджують доставку.

5.5. Для запобігання шахрайству та дотримання зобов'язань, встановлених у пункті 5.4. цієї Угоди, під час доставки передоплаченого Замовлення кур'єр має право запитати в Одержувача документ, що засвідчує його особу, та зазначити тип і номер цього документа на квитанції. Продавець забезпечує конфіденційність і захист персональних даних Одержувача. Доставка здійснюється безоплатно в разі оплати Замовлення способом, зазначеним у пункті 6.4.2. Оферти.

5.6. Вартість доставки для кожного Замовлення розраховується окремо, враховуючи вагу Товару, регіон доставки, обраний спосіб доставки та оплати. Точна вартість вказується на Сайті, на останньому етапі оформлення Замовлення.

5.7. Обов'язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним у момент передачі Товару Покупцеві при отриманні відправлення, згідно з правилами поштового зв'язку.

5.7.1. Правила поштового зв'язку визначають порядок доставки та відкриття Відправлень, що містять Товар.

5.8. При отриманні Замовлення від кур'єра, Одержувач повинен оглянути Товар, перевірити його відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності, а також упевнитися в цілісності упаковки. Якщо в Одержувача немає претензій щодо доставленого Товару, він повинен підписати "Бланк доставки замовлень" і оплатити Замовлення. Підписання доставочних документів означає, що Одержувач не має претензій до Товару, і що Продавець виконав свої обов'язки щодо передачі Товару повністю та належним чином.

5.9. Кур'єри компаній поштового зв'язку проводять різний час у Одержувача залежно від умов доставки посилок, встановлених відповідною службою доставки.

5.10. Для уточнення дати, часу та за необхідності маршруту доставки, Покупець може звернутися до менеджера, який зв'язується з ним для підтвердження Замовлення. Покупець погоджується, що дата, час і маршрут доставки Товарів визначаються компаніями поштового зв'язку, і в деяких випадках ця інформація може бути недоступна Покупцеві. Водночас співробітники і менеджери сайту www.royal-butik.com.ua зобов'язуються надавати допомогу і вживати необхідних заходів для надання такої інформації Покупцеві.

5.11. Користувач погоджується, що доставка Товару є окремою послугою, яка не є невід'ємною частиною Товару, що купується. Доставка Товару вважається завершеною в момент отримання та оплати Товару. Претензії до якості Товару, що виникли після отримання та оплати, підпадають під закон України "Про захист прав споживачів" і гарантійні зобов'язання Продавця. Придбання Товару з доставкою не дає права на вимогу доставки для гарантійного обслуговування або заміни Товару, не передбачає виїзд Продавця для гарантійного обслуговування або заміни Товару, і не має на увазі повернення вартості доставки у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар згідно із законом України "Про захист прав споживачів".

6. Оплата товару

6.1. Ціна вказана в гривнях.

6.1.1. Загальна сума замовлення формується з ціни придбаних Товарів.

6.2. Ціна товару вказується на сайті. Якщо ціна замовленого Покупцем товару вказана невірно, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. Якщо Продавець не може зв'язатися з Покупцем, Замовлення вважається анульованим.

6.3. Продавець має право односторонньо змінити ціну Товару на Сайті. Однак ціна на Товар, замовлений Покупцем, залишається незмінною.

6.4. Покупець здійснює оплату Товару:

6.4.1. готівковими грошовими коштами при отриманні Замовлення в розмірі, що відповідає зазначеній на Сайті сумі Замовлення, з урахуванням усіх знижок;

6.4.2. оплата Товару здійснюється безготівковими грошовими коштами з використанням банківських карток у сумі, що відповідає зазначеній на Сайті сумі Замовлення, з урахуванням знижок.

6.5. При купівлі Товару на суму понад 500 грн, доставка до найближчого відділення служби поштового зв'язку здійснюється безкоштовно для Покупця.

6.6 Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування визначаються Продавцем самостійно та зазначаються на сайті.

6.7. Продавець відстежує статистику замовлень, оформлених Покупцем, і має право самостійно визначати способи оплати, доступні даному Покупцеві, на підставі його попередніх дій і взаємовідносин з Продавцем.

7. Повернення товару і грошових коштів

7.1. Обмін і повернення Товару здійснюються відповідно до розділу, зазначеного на сайті за посиланням https://www.royal-butik.com.ua/dostavka-i-oplata.html. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару і розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до умов пункту 7.2.4. угоди. Товар, що повертається, повинен бути відправлений службою доставки "Нова Пошта" з пломбами і ярликами, вказавши Одержувача, ФОП Мироняк І. С., адресу доставки: м. Біла Церква, відділення Нової Пошти №12 та номер телефону (063)9-777-666. Відправка Товарів здійснюється за рахунок Покупця.

7.2. Повернення Товару високої якості:

7.2.1. Повернення Товару хорошої якості можливе за умови, що Товар не був використаний, збережено його зовнішній вигляд, споживчі характеристики, пломби, ярлики, а також наявний оригінальний чек, виданий Покупцеві при купівлі Товару.

7.2.2. При відмові Покупця від Товару відповідно до пункту 7.2.1., Продавець поверне вартість повернутого Товару протягом 30 днів з моменту отримання Товару на склад Продавця. Повернення грошових коштів здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання квитанції про оплату Товару та номера картки Приват банку, на яку можна повернути грошові кошти. Грошові кошти можуть бути повернуті шляхом отримання товару Продавцем через службу доставки Нова Пошта, зі зворотною доставкою грошових коштів. У цьому випадку всі витрати з доставки та комісію оплачує Покупець. Якщо Покупець надав невірні дані або не надав всі необхідні дані для повернення грошових коштів, Продавець залишає за собою право відмовити в поверненні грошових коштів.

7.2.3. Якщо в момент звернення Покупця Товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець може відмовитися від виконання Угоди і вимагати повернення сплаченої за Товар суми. Продавець повинен повернути гроші за повернутий Товар протягом 30 днів після повернення Товару.

7.2.4. Панчішно-шкарпеткові вироби, білизна натільна, ювелірні вироби та інші Товари, зазначені в Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172, не підлягають поверненню.

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1. Під неналежною якістю товару мається на увазі Товар, що несправний і не здатний виконувати свої функції. Товар повинен відповідати опису на Сайті. Будь-які відмінності в дизайні або оформленні, що відрізняються від опису на Сайті, не є ознакою неналежної якості Товару та/або його неможливості використання за призначенням.

7.3.2. При доставці Товару Одержувач зобов'язаний перевірити його зовнішній вигляд і комплектність, а також переконатися в повній комплектності всього Замовлення.

7.3.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не розглядаються.

7.3.4. Якщо Товар, переданий Покупцеві, має неналежну якість, і це не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями статті 8 "Права споживача в разі придбання ним Товару неналежної якості" Закону України "Про захист прав споживачів".

7.3.5. Відповідно до пункту 4 статті 12 Закону України "Про захист прав споживачів", вимоги про повернення сплаченої за Товар грошової суми повинні бути задоволені протягом 30 днів з моменту пред'явлення відповідної вимоги.

7.4. Товар (належної та неналежної якості) може бути повернутий Продавцю службою доставки Нова Пошта.

7.5. Гроші будуть повернуті шляхом повернення сплаченої суми за Товар за допомогою поштового або банківського переказу (через ПриватБанк), а також перерахування на банківську карту (валюта карти - гривня), випущену на території України. Необхідно вказати обраний спосіб у відповідному полі заяви на повернення Товару.

7.6. При оплаті Замовлення зазначеним в розділі 6.4.2. Оферти способом, повернення грошових коштів здійснюється шляхом повернення сплаченої суми за Товар на банківську карту, використану для оплати Товару.

7.7. У разі якщо Покупець оплачує адресну кур'єрську доставку або комісію за оплату Замовлення, ці платежі не підлягають поверненню.

7.8. Виробник встановлює гарантійний термін на Товари, якщо передбачений, і вказує його на етикетці або на ярлику. Покупець зобов'язується використовувати Товари належним чином протягом гарантійного строку.

.

7.9. Продавець не несе відповідальності за недоліки Товару, що виникли після його передання Покупцеві через порушення ним правил Користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин нездоланної сили.

8. Відповідальність

8.1. Продавець не буде нести відповідальність за будь-які збитки, які можуть виникнути у Покупця через неправильне використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2. Продавець не відповідає за зміст і працездатність зовнішніх сайтів.

9. Конфіденційність та захист інформації

9.1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляються відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI "Про захист персональних даних".

9.2. Персональні дані Покупців зберігається в базі даних Продавця з метою дотримання вимог щодо податкового регулювання, бухгалтерського обліку та рекламних відносин. Строк зберігання та обробки персональних даних становить 5 років.

9.3. При реєстрації на сайті, Користувач повинен вказати своє прізвище, ім'я, адресу електронної пошти, контактний номер телефону та пароль для доступу до сайту.

9.4. Реєструючись на Сайті та надаючи свої особисті дані, Користувач надає згоду на їх обробку Продавцем, включно з використанням в цілях реклами Товарів і послуг.

9.5. Продавець обробляє персональні дані Користувача/Покупця:

9.5.1. для створення облікового запису Користувача на Сайті;

9.5.2. для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем;

9.5.3. для оцінки та аналізу функціонування Сайту;

9.5.4. для визначення переможця в акціях, що організовує Продавець.

9.6. Продавець може надіслати інформаційні, включаючи рекламні, повідомлення на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця з його дозволу. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання реклами та іншої інформації без пояснення причин. Сервісні повідомлення, що повідомляють Користувача/Покупця про Замовлення і його обробку, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

9.7. Продавець має право використовувати технологію "Cookies". "Cookies" не містять особистої інформації та не передаються іншим особам.

9.8. Продавець отримує IP-адресу відвідувача веб-сайту https://www.royal-butik.com.ua, але не використовує цю інформацію для ідентифікації особи Відвідувача.

9.9. Продавець не несе відповідальності за інформацію, надану Користувачем/Покупцем на Сайті у відкритому доступі. 7.2.4 Панчішно-шкарпеткові вироби, білизна натільна, ювелірні вироби та інші Товари, зазначені в Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172, не підлягають поверненню.

9.10. Продавець має право записувати телефонні розмови з Користувачем/Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується запобігати несанкціонованому доступу до інформації, отриманої під час телефонних переговорів, та/або передачі її третім особам, які не мають прямого відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII "Про інформацію".

10. Термін дії Публічної оферти

10.1. Справжня публічна оферта починає діяти з моменту її прийняття Відвідувачем Сайту або Покупцем і продовжує діяти до моменту відкликання прийняття публічної оферти.

11. Додаткові умови

11.1. Продавець має право передавати свої права та обов'язки стосовно взаємин з Покупцем третім особам або будь-яким іншим способом.

11.2. Інтернет-магазин та його сервіси можуть тимчасово бути недоступні через проведення профілактичних або інших технічних робіт, а також з інших технічних причин. Технічна служба магазину має право проводити необхідні профілактичні та інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без нього.

11.3. Відносини між Користувачем/Покупцем і Продавцем регулюються законодавством України.

11.4. У разі виникнення запитань і претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернутися до Продавця за телефоном або іншим доступним способом. Будь-які спірні питання, що виникають, сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, і в разі недосягнення угоди спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

11.5. Скасування судом будь-якого положення цієї Угоди не призводить до скасування інших положень.

11.6. При оплаті Замовлення за допомогою способу, зазначеного в пункті 6.4.2. Оферти, банк-емітент може стягувати додаткову комісію.